O mnie

Katarzyna Baranowska ekspert SEO

Od 2010 roku zajmuję się prowadzeniem kampanii SEO.

Specjalizuję się w audytach serwisów i sklepów internetowych pod kątem SEO, optymalizacji witryn, przygotowywaniu i wdrożeniu strategii związanych z budowaniem popularności serwisów w wyszukiwarkach internetowych. Pracuję dla klientów nie tylko z Wrocławia, ale tak naprawdę z całej Polski. Dodatkowo doradzam, prowadzę konsultacje i szkolenia z zakresu SEO.

Obecnie, jako współwłaściciel w Fox Strategy, odpowiadam za działania związane projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla sklepów i serwisów internetowych. 
Zajmuję się również promocją marki i rozwojem Fox Strategy.

Od kilku lat działam jako customer success i customer service manager – pomagam nie tylko w zaprojektowaniu kampanii, ale również badam potrzeby, wspieram w definiowaniu i osiągnięciu celu i jestem głosem klienta w zespole projektowym. Projektuję też procesy i działania sprzedażowe. Moją rolą jest dbanie o to by klienci otrzymywali najlepszą jakość usług i rozwiązania, które odpowiadają ich potrzebom. Na podstawie rozmów tworzę plany działań, które pomagają klientom osiągnąć swoje cele i sukcesywnie rozwijać swoje biznesy.

Działam również w dwóch innych spółkach z naszej grupy – Fox Strategy Ads & Analytics (zajmującej się reklamą PPC) oraz Fox Strategy DACH (oferującej działania SEO w krajach niemiecko-języczych).

Znajdziesz mnie również pod marką Wise Partner Katarzyna Baranowska

Swoją pracę z pozycjonowaniem i optymalizacją rozpoczęłam we wrocławskiej agencji Artefakt, gdzie przez blisko siedem lat miałam przyjemność poprowadzić kilkadziesiąt projektów dla kluczowych klientów. Przez ostatni rok pracy odpowiadałam również za szkolenia zespołu i reprezentowanie marki Artefakt.

Jestem absolwentką:
– Uniwersytetu Wrocławskiego
(studia I-go stopnia – Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz studia I-go stopnia – Politologia [marketing polityczny]),
– Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (studia magisterskie – Zarządzanie [zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem]) oraz
– Uniwersytetu SWPS (studia podyplomowe – Psychologia sprzedaży).
Na co dzień wciąż staram się rozwijać swoje umiejętności i szkolić się w zakresie marketingu internetowego.

W wolnych chwilach z przyjemnością prowadzę bloga i publikuję artykuły poświęcone pozycjonowaniu i optymalizacji. Od czasu do czasu prowadzę prezentacje na konferencjach branżowych wykorzystując okazję do wymiany doświadczeń i networkingu.

Jeśli potrzebujesz konsultacji, przygotowania strategii i poprowadzenia kampanii w wyszukiwarce Google skontaktuj się ze mną poprzez formularz, wyślij maila lub zadzwoń.
katarzyna@foxstrategy.pl  +48 519 087 061
Fox Strategy Sp. z o.o. Wrocław, ul. Piłsudskiego 23 lok. 2