Rekomendacje

Współpracujemy z Kasią przy optymalizacji SEO i planowaniu strategii publikacji/rozwoju na witrynę www.PANTABLETKA.pl i w inne moje projekty. 
Wszystkie raporty i pomoc którą otrzymuję przekracza moje oczekiwania – co nie zdarza się zbyt często w kontekście współprac 2b2.
Gorąco polecam 🙂

Marcin Korczyk „Pan Tabletka”

Z Katarzyną Baranowską współpracowałem w ramach największych projektów szkoleniowo-biznesowych organizowanych dla klientów i partnerów biznesowych Comarch ERP.
Wiedza z zakresu SEO/SEM oraz wyjątkowe kompetencje szkoleniowe sprawiały, że prezentacje Katarzyny były bardzo mocnym punktem wielu naszych agend konferencyjnych, co zawsze znajdowało potwierdzenie w wysokich ocenach wystawianych przez uczestników. Poziom prezentowanych materiałów, praktyczne przykłady i ogromne umiejętności komunikacyjne świetnie oddziaływały na naszych klientów, co miało przełożenie na zainteresowanie naszymi rozwiązaniami e-commerce oraz ich sprzedaż.
Dodam, że współpraca z Katarzyną jest czystą przyjemnością – to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Rekomenduję Katarzynę jako prawdziwą ekspertkę w swojej dziedzinie oraz doskonałego partnera przy realizacji ambitnych i wymagających specjalistycznej wiedzy projektów.

Łukasz Jarecki – Kierownik Marketingu Produktowego | Product Marketing Manager w Comarch

Pani Katarzyna Baranowska, która była nas pierwszym kontaktem w firmie i opiekunem całej współpracy, od pierwszego wymienionego maila wykazała się dużą wrażliwością na nasze niestandardowe potrzeby, przygotowała indywidualny plan działań dopasowany do naszych możliwości i najpilniejszych potrzeb.
Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na świetny kontakt z Panią Katarzyną, duże zaangażowanie oraz gotowość do odpowiadania na dodatkowe pytania, tłumaczenie mechanizmów SEO i pomagania w rozwiązywaniu problemów, które nie zawsze wchodziły w zakres umowy.

dr. Dorota Sikora – Dyrektor działu promocji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Z Kasią miałem przyjemność współorganizować kurs i szkolenia SEO w kilku miastach Polski (Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków, Warszawa) jak również współprowadzić warsztaty np. w Białymstoku. Kasia wykazuje ponadprzeciętne pokłady cierpliwości oraz posiada ogromną wiedzę z zakresu SEO oraz sprzedaży co czyni ją skuteczną w dowożeniu wyników i doskonałą mentorką w dziedzinie SEO.

Paweł Gontarek – autor bloga Zgred.pl, właściciel agencji Semgence

Poziom zaangażowania, profesjonalnego podejścia, ogromnej wiedzy i
doświadczenia okazanego przy współpracy w zakresie jednego z naszych serwisów znacząco przekraczał nasze oczekiwania.
Korzystaliśmy z całego pakietu usług, od audytu strony poprzez usuwanie filtra Google aż po działania optymalizacyjne SEO.
Na wyjątkowe uznanie zasługuje osoba Pani Katarzyny Baranowskiej,
której osobiste zaangażowanie w problemy z jakimi się borykaliśmy,
doprowadziło nie tylko do ich rozwiązania, ale także odkrycia i neutralizacji tych, o których nie mieliśmy pojęcia.

Marek Daniel – CEO, Industrial Winch Ltd.

Bardzo cenię Kasię ze względu na jej ogromną wiedzę i doświadczenie. Współpracowałem z Kasią podczas wydarzeń współorganizowanych przeze mnie i Kasia swoją wiedzą, energią, kompleksowym podejściem do uczestników porywała tłumy.

Piotr Kiełcz – Key Account Manager ds. eCommerce w KIR S.A, organizator EastBiz

Katarzyna Baranowska jest niezwykle profesjonalnym współpracownikiem. Ma wysoko rozwinięte umiejętności przekazywania wiedzy. Jest komunikatywna i dzięki swojej osobowości sprawia, że nawet najtrudniejsze wyzwania to pestka.

Martyna Zagórska – SEO Specialist w Allegro.pl