O mnie

Cześć, nazywam się Katarzyna Baranowska.

katarzyna baranowska seoOd ośmiu lat zajmuję się prowadzeniem kampanii SEO.
Specjalizuję się w audytach serwisów i sklepów internetowych pod kątem SEO, optymalizacji witryn, przygotowywaniu i wdrożeniu strategii związanych z budowaniem popularności serwisów w wyszukiwarkach internetowych. Pracuję dla klientów nie tylko z Wrocławia, ale tak naprawdę z całej Polski.

Dodatkowo doradzam, prowadzę konsultacje i szkolenia z zakresu SEO (najbliższe już 22.02.2018 we Wrocławiu).

Swoją pracę z pozycjonowaniem i optymalizacją rozpoczęłam we wrocławskiej agencji Artefakt, gdzie przez blisko siedem lat miałam przyjemność poprowadzić kilkadziesiąt projektów dla kluczowych klientów. Przez ostatni rok odpowiadałam również za szkolenia zespołu i reprezentowanie marki Artefakt.

Obecnie, jako współwłaściciel i wice-prezes w Fox Strategy, odpowiadam za działania związane projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla sklepów i serwisów internetowych. Doradzam klientom i prowadzę szkolenia z zakresu SEO/SEM. Zajmuję się również promocją marki i rozwojem Fox Strategy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ale na co dzień wciąż staram się rozwijać swoje umiejętności i szkolić się w zakresie marketingu internetowego.

W wolnych chwilach z przyjemnością prowadzę bloga i publikuję artykuły poświęcone pozycjonowaniu i optymalizacji. Od czasu do czasu prowadzę prezentacje na konferencjach branżowych wykorzystując okazję do wymiany doświadczeń i networkingu.

Jeśli potrzebujesz konsultacji lub przygotowania strategii i poprowadzenia kampanii w wyszukiwarce Google skontaktuj się ze mną poprzez formularz, wyślij maila lub zadzwoń.
katarzyna@foxstrategy.pl  +48 519 087 061

Fox Strategy Sp. z o.o. Wrocław, ul. Piłsudskiego 23 lok. 2